שלום אורח, התחבר
קארמה ציוד ואירועים

מחירים אטרקטיביים למשריינים ציוד לעונת 2019!   קולקציית הושבה צבעונית חדשה!    


מאמרים
  הכל על גנרטורים
  הקמת אירוע חוף - חוף פלמחים
  קירור לאירועים - כל הפתרונות
  השכרת אוהלים לאירועים בשטח
  השכרת ציוד לאירועים: פריטים שהם must לאירוע מוצלח
  השכרת אביזרים לאירועים
  השכרת ציוד לאירועים - דגשים לבחירת חברה מתאימה
  השכרת מצננים

השכרת מאווררים

ראשי >  השכרת מאווררים

הקיץ מגיע ומביא אתו שלל אירועים, מסיבות והופעות שונות. לעיתים יתקיים האירוע בתוך אולם ממוזג ומקורה ולפעמים נבחר לערוך אותו דווקא תחת כיפת השמיים. אם נבחר באפשרות השנייה, יש להביא בחשבון שמזג האוויר הינו פרמטר חשוב שישפיע על כל מה שיתרחש במהלך האירוע. אם מדובר על אירוע אשר מתקיים בשעות הבוקר או הצהרים, נרצה בוודאי לדאוג שהאורחים ירגישו בנוח, נדאג למחסה, כסאות לישיבה ושולחנות עליהם נגיש כיבוד ושתיה וכמובן, שיהיה קירור לאירוע.

על מנת לשדרג את האירוע ניתן גם לשכור מאווררים חדישים ועוצמתיים שיצננו את האורחים ויאפשרו להם ליהנות מן האירוע מבלי להזיע ולסבול מהחום. השכרת מאווררים תעשה בדרך כלל על ידי פניה לחברה מתחום הקייטרינג או ציוד לאירועים אשר מחזיקה את הציוד הנ"ל, מטפלת בו ומשנעת אותו למקום האירוע. ישנם מאווררים מסוגים שונים, אך מומלץ לבחור באלו התעשייתיים אשר מספקים אוויר צח וידועים באפקטיביות שלהם.

השכרת מאווררים - המאוורר האולטימטיבי

אז מה כדאי לבחור? אילו מאווררים יש במבחר ומי ימליץ לנו מה לקחת? בסופו של דבר המאוורר הוא אמצעי די פשוט אשר מאופיין בכנפיים שמסתובבות במהירות ומפיקות משב רוח חזקה. ישנם כמה גורמים שניתן להיעזר בהם כשרוצים לבחור מאווררים:

  • אם מדובר על אירוע אשר מתקיים במקום ללא צל, עצים או סככות. בוודאי נזדקק ליותר מאווררים על מנת שירגישו אותם. כדאי להתייעץ עם חברת ההשכרה ולהחליט ביחד כמה מאווררים נחוצים.
  • ישנם מאווררים בעלי הספקים שונים, מומלץ לבחור באלו החזקים ביותר.
  • אם יש במקום רחבת ריקודים אז כדאי להתמקד בה כך שהרוקדים לא יסבלו מהחום.
  • אין צורך במתח תלת פאזי שכן רב המאווררים פועלים במתח חד פאזי.

 

מאווררים את האירוע

על מנת שהכול יתנהל כשורה כדאי לבחור בחברת ציוד וותיקה ומנוסה. אם האירוע שלכם כבר הולך ומתקרב, מומלץ לשריין את הציוד כה ימים לפני שהוא מתקיים בפועל על מת שלא תישארו ללא ציוד ביום החשוב. כדאי גם לעקוב אחרי מזג האוויר הצפוי ביום האירוע, בימים חמים מאוד מומלץ להוסיף  מאווררים נוספים לרווחת האורחים.

גם בלילה יש צורך במאווררים. השכרת מאווררים לאירוע שמתקיים בשעות הערב תהיה צעד חכם בעיקר באזורים אשר קרובים לחוף שם הלחות גבוהה במיוחד. היות שהלחות היא אויב מספר אחד של האיפור, נשים רבות יעריכו את הימצאותם של המאווררים במקום. גם לתאורה  יש תפקיד חשוב בחימום האווירה והכדאי להציב את המאווררים במקומות בהם מוצבים עמודי תאורה חזקה. קארמה ציוד ואירועים אודות תקנון מפת האתר החשבון שלי צור קשר
חנות אינטרנטית זו הוקמה באמצעות: חנות וירטואלית