שלום אורח, התחבר
קארמה ציוד ואירועים

מחירים אטרקטיביים למשריינים ציוד לעונת 2019!   קולקציית הושבה צבעונית חדשה!    


מאמרים
  הכל על גנרטורים
  הקמת אירוע חוף - חוף פלמחים
  קירור לאירועים - כל הפתרונות
  השכרת אוהלים לאירועים בשטח
  השכרת ציוד לאירועים: פריטים שהם must לאירוע מוצלח
  השכרת אביזרים לאירועים
  השכרת ציוד לאירועים - דגשים לבחירת חברה מתאימה
  השכרת מצננים

השכרת מקררים

ראשי >  השכרת מקררים

 

היזכרו בתחושה של הלגימות הקרירות הנגמעות בשקיקה מבקבוק הבירה, הקולה או המים ביום קיצי ולוהט. אין ספק שבקיץ, כל פתרון קירור וצינון מתבקש במטרה להילחם עם החום הכבד. ובדיוק בשל כך, השכרת מקררים היא הפתרון 'המקרר' הלא רשמי של הקיץ.

 

מקררים לאירועים

 

אירוע המתקיים בחיק הטבע, בייחוד בעונת הקיץ, דורש היערכות מוקדמת. מזון ושתייה הם נחוצים והכרחיים לכל קיום של אירוע, גדול כקטן. נסו להשאיר בקבוק שתייה קריר תחת חום השמיים למשך כמה דקות, ונראה אתכם מצליחים ללגום ממנו. התוצאה תהיה קשה ומגעיל עד בלתי אפשרי. לכן, במטרה לשמור על רעננותם וטריותם של השתייה והמזון, יש צורך לספק פתרון מותאם. השכרת מקררים היא הפתרון.

 

מדוע כדאי לשכור מקרר לאירוע?

 

בדרך כלל כאשר יש צורך לקרר את המזון מחוץ לבית, נבחרת הצידנית למשימה זו. הצידנית שומרת על הקרירות לפרק זמן מוגבל והיא בדרך כלל גם מוגבלת מקום. כאשר מדובר באירוע רב משתתפים או באירוע הנמשך יותר ממספר שעות בודדות, הצידנית תיכשל במשימה. לעומת זאת, המקרר ימלא את משימתו נאמנה למשך כל זמן האירוע. מלבד זאת, המקרר ייצור את הרושם שמדובר בהפקה רצינית ומכובדת.

 

במקרר תוכלו לאכלס בקפידה את כל שתרצו – משקאות, עוגות, אלכוהול, דברי חלב ועוד.

 

אלטרנטיבה נוספת היא לשכור מקפיא. במקפיא ניתן יהיה להקפיא ארטיקים, גלידות וקרטיבים – המצננים הרשמיים של הקיץ.

 

ממתגים את המקרר

 

בהנחה שמדובר באירוע עסקי, ניתן יהיה לשלב את המקררים במהלך המיתוג והשיווק. על המקרר או המקפיא ניתן יהיה למקם את פרסומת העסק שלכם ובכך להבליט אתכם באופן חכם ונכון. לא עוד פלקט עסקי, אלא מיתוג צרכני יעיל.

 

גם אם מדובר באירוע אינטימי, ניתן למתג את המקררים ולשלב בהם איחולים שונים לחוגג או למוזמניו.

 

בוחרים את המקרר

 

קיימים מקררים ומקפיאים בעלי קיבולת, עוצמה, גודל, צורה ועיצוב שונים. את ההחלטה הנכונה יש לבצע על סמך שקלול כלל הגורמים – מספר המוזמנים, כמות המזון והשתייה שיש לקרר, סגנון האירוע ועוד. מומלץ להיוועץ עם חברת ההשכרה כדי לקבל ייעוץ מושכל ומקצועי.

 

משכירים גנרטור

 

אם מדובר באירוע המתקיים במקום סגור, אזי סביר להניח שתמצאו שקעים הולמים שניתן יהיה באמצעותם להפעיל את המקרר. לעומת זאת, אם מדובר באירוע המתקיים בחוץ בחיק הטבע, לא תוכלו להפעיל את המקרר ללא ציוד הולם. הגנרטור הוא ספק כוח חשמלי נייד, שניתן להעבירו ממקום למקום. הגנרטור יסייע להפעלת המקרר והמקפיא ויבטיח לכם שאלו יבצעו את משימתם כשורה. קארמה ציוד ואירועים אודות תקנון מפת האתר החשבון שלי צור קשר
חנות אינטרנטית זו הוקמה באמצעות: חנות וירטואלית