שלום אורח, התחבר
קארמה ציוד ואירועים

מחירים אטרקטיביים למשריינים ציוד לעונת 2019!   קולקציית הושבה צבעונית חדשה!    


מאמרים
  הכל על גנרטורים
  הקמת אירוע חוף - חוף פלמחים
  קירור לאירועים - כל הפתרונות
  השכרת אוהלים לאירועים בשטח
  השכרת ציוד לאירועים: פריטים שהם must לאירוע מוצלח
  השכרת אביזרים לאירועים
  השכרת ציוד לאירועים - דגשים לבחירת חברה מתאימה
  השכרת מצננים

השכרת אוהלי אבלים

ראשי >  השכרת אוהלי אבלים

בדרך כלל בתום הלווית יקירה, המחשבה אצל משפחתו או משפחתה עוברת אל השבעה - ואירוח שלל המבקרים והאורחים שיבואו לבקר את המשפחה בשעתם הקשה.

אבל איפה לקיים את השבעה? בתים פרטיים, במקרים רבים, אינם עונים על הצורך או היכולת להכיל את כלל המבקרים. לפעמים חברי המשפחה מעוניינים בפרטיות בביתם שלהם, או שבבית הפרטי פשוט אין מספיק מקום.

אבל, פתרון טוב לקיום השבעה בתנאים נוחים ויעילים, ובנפרד מהבית, הוא השכרת אוהלי אבלים - בו כלל המשפחה יכולה להתרכז במקום אחד נוח, ולקבל את שלל האורחים והמנחמים שגיעו במהלך ימי השבעה.

השכרת אוהלים היא שימושית למגוון תחומים, מאירוח אירועים ועד להפרדת ביתנים בפסטיבל. אך השכרת אוהלים נפוצה גם באירועים משמחים פחות, כגון שבעה, כפי שצוין מקודם לכן.

השבעה מתחילה מיד לאחר הקבורה - ולכן וישנו צורך מהיר באזור שמסוגל להכיל את זרם המבקרים שבא לבקר את המשפחה האבלה. אוהלי אבלים עונים בדיוק על הצורך הזה, בצורה נוחה, יעילה ונפרדת מהבית.

כך, המשפחה יכולה לארח את האורחים הבאים והולכים, ללא מחויבות להעמיד את הבית עצמו לטובת השבעה.

ניחום אבלים, בצורה נוחה ויעילה

חברה קארמה אירועים, המתמחה בציוד לאירועים, מחזיקה במלאי אוהלים להשכרה בגדלים עיקריים של אוהל ברזנט -  בגודל 4X8 מטר ואוהל ברזנט בגודל 5X12 מטר, כך שכל משפחה אבלה יכולה לבחור את האוהל שיתאים בצורה הטובה ביותר לזרם המבקרים והמנחמים שיבואו במהלך השבעה.

במקביל, חברת קארמה אירועים משכירה בנוסף לאוהלי אבלים גם שולחנות וכסאות ומגוון פתרונות קירור/חימום - לכל מזג אוויר ולכל עונה שבה מתקיימת השבעה.

שבעה מכובדת ונוחה

שילוב כל אלו, יחד עם אוהלי אבלים, מהווים את כלל הציוד הנדרש לקיום שבעה מכובדת ונוחה לכם ולזרם המבקרים והמנחמים במידת האפשר, ללא דאגות על חוסר במקום או צפיפות יתר.

דרך האתר של חברת קארמה אירועים ניתן להזמין את כל הציוד שאתם צריכים לקיום כל ימי השבעה, בנפרד מן הבית.

 


קארמה ציוד ואירועים אודות תקנון מפת האתר החשבון שלי צור קשר
חנות אינטרנטית זו הוקמה באמצעות: חנות וירטואלית